Isuzu D-Max już w sprzedaży

Isuzu D-Max już w sprzedaży

Japoński pick-up wjeżdża na polski rynek. D-Max będzie dostępny aż w 16 wersjach, do wyboru są różne rodzaje kabin i zabudów oraz jeden z dwóch mocnych turbodiesli.

Samochody tej marki będzie w naszym kraju sprzedawać spółka Isuzu Automotive Polska, oddział belgijskiej firmy Isuzu Benelux. Na początek zaoferuje model Isuzu D-Max. To produkowany w Japonii pikap, występujący aż w 16 wersjach. Do wyboru są krótka, przedłużona i podwójna kabina pasażerska oraz różne rodzaje zabudów i wyposażenia wnętrza.

Pod maską auta może pracować jednen z dwóch turbodiesli z intercoolerem o pojemności 2,5 lub 3,0 litra. D-Max dostępny jest z napędem na jedną lub obie osie. Gwarancja jest udzielana na trzy lata lub 100 tys. km przebiegu.

Isuzu Automotive Polska zamierza oprzeć sieć salonów i serwisów o dilerów wielomarkowych. Możliwa jest także współpraca z dystrybutorami maszyn budowlanych i rolniczych, gdyż ten segment klientów jest szczególnie ważny. Menadżerowie z polskiego oddziału japońskiej firmy liczą, że w ciągu trzech lat będą trzecim największym sprzedawcą pikapów w naszym kraju.