Range Rover Evoque dla Bartosza Kurka

Range Rover Evoque dla Bartosza Kurka

MM Cars, autoryzowany dealer wielomarkowy z Katowic, podpisał umowę o współpracy z Bartoszem Kurkiem, młodym, utalentowanym siatkarzem.

"W ostatnich latach dzięki dokonaniom polskiej reprezentacji siatkówka stała się bardzo popularna wśród polskich kibiców, a Bartosz Kurek jest jednym z najszybciej rozwijających się siatkarzy i już może pochwalić się wieloma sukcesami - podkreślają przedstawiciele MM Cars Katowice.

"Tym bardziej zależy nam na aktywnym wspieraniu Bartosza w jego zmaganiach sportowych. Bardzo cieszymy się, że udało nam się zaangażować tego najbardziej rozpoznawalnego siatkarza do współpracy".

Podczas podpisania umowy nastąpiło również przekazanie sportowcowi kluczyków do modelu Range Rover Evoque, który będzie użytkował w najbliższym czasie.

Bartosz Kurek gra na pozycji przyjmującego w polskiej reprezentacji, dotychczas siatkarz Dinamo Moska, a od niedawna Lube Banca Macerata. W latach 2008-2012 sportowiec był siatkarzem Skry Bełchatów, z którą zdobył trzy tytuły mistrza Polski. Ma na swoim koncie także tytuł mistrza Europy oraz triumf w Lidze Światowej 2012.