Maybach na cześć Williama i Kate

Maybach na cześć Williama i Kate

Brytyjski tuner Project Kahn przygotował specjalnego Maybacha z okazji ślubu księcia Williama z Kate Middleton.
 

William i Kate pobiorą się 29 kwietnia. Uroczystość zaślubin od wielu miesięcy elektryzuje Wielką Brytanię, a półki sklepowe uginają się od pamiątek z wizerunkiem narzeczonych. Project Kahn nie dołączył jednak do grona firm produkujący talerze czy filiżanki z uśmiechniętym księciem i jego wybranką. Zamiast tego tuner przygotował wyjątkową wersję Maybacha 57.

Przede wszystkim samochód ma tablice „4 HRH”, które rozszyfrowuje się jako „For His Royal Highness” (Dla Jego Wysokości). Ponadto, limuzyna została pomalowana, specjalnie przygotowanym dla tego egzemplarza, białym perłowym lakierem. Tylne światła zostały „przydymione”. Maybach porusza się na 22. calowych felgach Kahn RS.

 

Maybach 57 4 HRH - GALERIA

Wnętrze jest chronione przed wzrokiem ciekawskich przez ciemne szyby typu Pentagon. Tuner zainstalował w środku lekki składany parasol z uchwytem z włókna węglowego.

Póki co, nie wiadomo do czego ma być przeznaczony przerobiony Maybach 57. Na razie limuzyna stoi w siedzibie firmy Project Kahn w Badford. Enigmatyczna informacja prasowa sugeruje, że samochód pojawi się w kondukcie podczas ślubu Williama i Kate. Wątpliwe żeby Maybach był prezentem, bowiem Rodzina Królewska porusza się Bentleyami i Rolls-Royce’ami.