Praca

Praca

Firma - MOTO24.TV Sp. z o.o. operator serwisu moto24.tv poszukuje:

Specjalistów ds. sprzedaży powierzchni reklamowej w serwisie moto24.tv

Miejsce pracy – Wrocław

Oczekiwania wobec kandydatów:

- doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie w różnych modelach rozliczeniowych
- zdolności negocjacyjne i organizacyjne
- znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania dla kandydatów:

- sprzedaż i promocja oferowanych przez firmę usług i produktów w ramach serwisu moto24.tv
- budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
- pozyskiwanie nowych klientów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@moto24.tv

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.